Müşteri Destek Hizmeti İçin Hiltonbet

Hiltonbet bürosunun denediğimiz cihazlarda harika çalışan istikrarlı tek Web sitesi var, ama formül meseleler her zaman olabilir. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa veyahut genel tek sorunuz varsa sitenin muhteşem müşteri desteğiyle iletişime geçebilirsiniz.
Sitenin muhteşem oyun kütüphanesini keşfetmeye devam ederken destek size yardımcı olmaya hazır. Sol taraftaki menüden “yardım” düğmesini tıklayarak Hiltonbet müşteri destek sayfalarını açın. Sayfanın alt kısmında, tek müşteri destek temsilcisiyle Sohbet yoluyla iletişime geçmek için canlı destekle iletişim kurmayı seçebilirsiniz.

İletişim Yolları

Sohbeti kullanabilmek için hesabınızda oturum açmanız gerektiğini ve sohbeti sadece 06: 00-00: 00 GMT tarafından kullanabileceğinizi unutmayın. Hiltonbet canlı sohbeti mobil uygulama üzerinden veyahut mobil tarayıcınızdan da kullanabilirsiniz. Çalışma saatleri dışında yardıma ihtiyacınız olursa, [email protected] adresine tek e-posta gönderebilirsiniz. Ertesi sabah destek merkezi açıldığında e-postayla tek yanıt alırsınız. Hiltonbet sitesi ile iletişim kurmak, sosyal medya kanalları ile de yapılabilir. WhatsApp, Facebook, Twitter ve Telegram üzerinden de bu site ile iletişim kurabilirsiniz.